Zápas ešte nebol kompletne vyplnený!

Poznámka: ( 5:3, 1:3, 1:1 ) 7 : 7 Góly: Mrázik 3, Brunai, M. Cintula, P. Cintula, Szabo – Stehlík 4, Klačanský 3 Zostava: Slíž, Brunai, M. Cintula, P. Cintula, Hála, Moravčík, Mrázik, Rybár, Szabo – Ernest, M. Ďurč, Hojčuš, Klačanský, Stehlík, Valkovič, M. Ševčík (čestný hráč) V tomto zápase sa zrodilo prekvapenie na účet favorita hráčov Cabaj Rebels. Cabajčania začali zápas vo veľkom štýle a svojho súpera vôbec nešetrili. V prvej tretine bolo už na ukazovateli skóre 5:2 a zdalo sa, že je rozhodnuté no do skončenia tretiny sa hráčom SV Gorazdu podarilo ešte znížiť nepriaznivé skóre na 5:3 a to bol moment k obratu v stratenom zápase. Chválihodné na hre hráčov SV Gorazdu bolo, že ani za nepriaznivého vývoja, zápas nezabalili. V druhej tretine Cabaj opäť zvýšil na 6:3. No vzápätí začala úradovať dvojica hráčov SV Gorazdu, ktorá bola na neudržanie Stehlík 4, Klačanský 3 po dvoch tretinách bol stav zrovnaný 6:6. K ich výbornému výkonu sa pridal aj brankár Ernest a aj celé mužstvo a obrat bol na svete. SV Gorazd sa dostal v tretej tretine do vedenia v pomere 6:7, ale vedenie si v závere neudržal a tak sa zaslúžene body delili.